जिपी कोइराला स्मृति हक्की : उपाधिका लागि आज आर्मी र पुलिस भिड्ने

 

 

मोरङ /  दुई विभागीय टोली त्रिभुवन आर्मी क्लब र नेपाल पुलिस क्लब गिरिजाप्रसाद कोइराला स्मृति चौथो संस्करणको राष्ट्रिय पुरुष हक्की प्रतियोगिताको उपाधिका लागि भिड्ने भएका छन्। फाइनल खेल विराटनगरस्थित शहीद रंगशालामा सोमबार राति हुनेछ।

आइतबार राति भएको खेलमा पुलिस क्लबले सुदूरपश्चिम प्रदेशलाई ४–० गोलअन्तरले पराजित गरी फाइनलमा प्रवेश गरेको हो। पुलिसका लागि सरम बोहरा, महेश धामी, सागर आचार्य र भरत खत्रीले गोल गरेका थिए । खेलको म्यान अफ द म्याच धामी घोषित भए । यसअघि भएको सेमिफाइनल खेलमा आर्मीले मधेश प्रदेशलाई पराजित गरेर फाइनलमा स्थान पक्का गरेको हो।

प्रतियोगितामा त्रिभुवन आर्मी क्लब, पुलिस क्लब, कोशी प्रदेश, मधेस प्रदेश, गण्डकी प्रदेश, कर्णाली प्रदेश र सुदूरपश्चिम प्रदेश सहभागी छन्। प्रतियोगिताको विजेताले ७५ हजार, उपविजेताले ४१ हजार तथा तेस्रो हुने टोलीले रु २५ हजार रुपैयाँ र ट्रफी प्राप्त गर्ने छन्।

 

Share:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp