झापामा बालयौन दुरुपयोग र लागूऔषध मुद्दाका फरार दुई प्रतिवादी पक्राउ

झापा / झापामा बालयौन दुरुपयोग लागू औषध मुद्दाका फरार दुई प्रतिवादी पक्राउ परेका छन् जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाका अनुसार पक्राउ पर्नेमा बालयौन दुरुपयोग मुद्दाका बुद्धशान्ति गाउँपालिका बाझोखेत टोलका ३२ वर्षीय मनकुमार राई लागुऔषध मुद्दाका बुद्धशान्ति गाउँपालिका कै किरात टोलका २७ वर्षीय सुरेन भन्ने सुरेन्द्र तामाङ रहेका छन्  

राईलाई झापा जिल्ला अदालतको २०७८ मङ्सिर गतेको फैसला अनुसार बालयौन दुरुपयोग मुद्दामा महिना कैद हजार जरिवाना २५ हजार क्षतिपूर्ति भराउने फैसला सुनाएको थियो त्यसैगरी झापा अदालतको २०७७ भदौ १७ गतेको फैसला अनुसार लागुऔषध मुद्दामा वर्ष कैद, हजार जरिवाना सय रुपैयाँ क्षतिपूर्ति भराउने फैसला सुनाएको थियो पक्राउ परेपछि दुवै जनालाई अदालतको आदेश अनुसार कैद भुक्तानको लागि झापा कारागार भद्रपुर पठाइएको प्रहरी कार्यालय झापाले जनाएको

 

Share:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp