शालिनको बलात्कार नभएकोः झुण्डिएर मृत्यु भएको पोष्टमार्टमको रिपोट

 चितवनको शिशु निकेतनमा अध्ययनरत १४ वर्षीया शालिन पोखरेल मृत्युपछि गरिएको पोष्टमार्टम रिपोर्टले उनको बलात्कार नभएको पुष्टि गरेको छ । महाराजगञ्जस्थित त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा उनको पोष्टमार्टम भएको थियो ।

 

चिकित्सहरूले पोष्टमार्टम रिपोर्ट चिवतन प्रहरीलाई हस्तान्तरण गरेका छन् । रिपोर्टमा उनको मृत्युको कारण ‘झुण्डिनु’ उल्लेख गरिएको छ । मृतकका परिवारले उनीमाथि बलात्कार भएको दाबी गरे पनि पोष्टमार्टम रिपोर्टले भने बलात्कार नभएको पुष्टि गरेको हो । रिपोर्टका अनुसार उनको कन्याजाली च्यातिएको छैन ।

यो प्रकरणमा विद्यालयका प्रिन्सिपल, सहायक प्रिन्सिपल र होस्टलका वार्डेनलाई पक्राउ गरी प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको छ । पोखरेल होस्टलमा झुण्डिएको अवस्थामा फेला परेकी थिइन् । होस्टलमा सुसाइड नोट समेत फेला परेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Share:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp