Search
Close this search box.
"घाइते"

आगो ताप्ने क्रममा झगडा हुँदा ट्रक चालकको कान काटेर दुई युवा फरार

 

झापा/

मोरङको सुन्दरहरैँचा नगरपालकिा-१२ वरिाट चोकमा बुधबार राती आगो ताप्ने क्रममा झगडा हुँदा दुई युवाले ट्रक चालकको कान नै काटदिएिका छन् ।
प्रदेश १-००१ ख ८१८९ नम्बरको ट्रकका चालक मोरङको उर्लाबारी नगरपालकिा-७ का ५२ वर्षीय वोधवक्रिम मुखयिाको देव्रे कान ती युवाहरुले काटदिएिका हुन् । कान काट्ने युवाहरुको पहचिान हुन नसकेको प्रहरीले जनाएको छ ।

मुखयिाले समिेन्ट लोड गरएिको ट्रक लएिर मोरङको बूढीगंगाबाट रंगेलीतर्फ जाँदै थएि । वरिाट चोकमा पुगेछिती ११स्२५ बजेतरि ट्रक पार्कङि गरेर उनी खाना खान नजकिैको होटलमा छरिेका थएि ।त्यसपछि होटल अगाडि बालेको आगो तापरिहेका बेला दुई युवासँग भनाभन भएको थयिो ।

ति  युवाले मादक पदार्थ सेवन गरेको बताइएको छ । भनाभनकै क्रममा ड्राइभरले आगो नभिाइ दएिपछि युवाहरुले कान काटेर फरार भएका हुन्,’ स्थानीय युवाले भने । कान काटएिका चालकलाई वरिाटनगरको नोबेल शक्षिण अस्पतालमा उपचार गराइरहेको छ ।

अस्पताललाई उद्रति गर्दै प्रहरीले दएिको जानकारी अनुसार गम्भीर अवस्थाका घाइतेको आइसीयूमा उपचार भइरहेको छ । घाइते अवस्थाका उनी सामान्य मात्रै बोल्न सक्छन् ।

Share:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp