Search
Close this search box.

दमक/
भोली दमकमा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टिका सभापति रबी लामिछाने आउँदै हुनुहुन्छ । दमकमा आयोजना हुने बृहत जनसभालाई सम्बोधन गर्न रबीलाई झापा ल्याइसकिएको र कार्यक्रमको तालिका अनुसार भोली दिउँसो २ बजे दमकमा लामिछाने आउँदै हुनुहुन्छ ।

 

भोली हुने जनसभाको सम्पूणर् तयारी पुरा भइसकेको रास्वपा दमक नगर कमिटीका सभापति तथा जनसभा कार्यक्रमका संयोजक बिबेक पाठकले जानकारी दिनुभयो ।

अहिलेको यो परिस्थितीमा जनसभा किन आयोजना गरिएको भन्ने उज्यालो खवरको प्रश्नमा पाठक भन्नु हुन्छ ‘ हाम्रो पार्टि नयाँ छ । यसको सांगठनिक बिस्तारको काम गर्नु अतीनै जरुरी छ । त्यसैले पार्टिको भिजन, मिसन र लक्ष्यबारेमा आम जनतालाई बुझाउन पार्टिका केन्द्रिय सभापतिलाईनै ल्याइएको हो ।’

 

यसले दमक सहित झापामा संगठन विस्तारमा महत्वपूणर् प्रभाव पार्ने भएकोले पनि यो जनसभालाई विषेश महत्वका साथ हेरिएको सभापति पाठकले बताउनु भयो ।

 

‘यहाँ समुदाय लक्षित वर्ग, उद्यमी , विभिन्न पेषामा आवद्ध भएकाहरु तथा समुदयहरुसँग संवादको कार्यक्रम पनि राखीएको छ । यसले कुन क्षेत्रमा पार्टिको धारणा कस्तो भन्नेबारेमा बुझाउन सहज होस भनेर हामीले पार्टिका सभापति सहित अन्य महत्वपूणर् व्यक्तित्वहरुलाई आमन्त्रण गरेका हौ ।’ पाठकको प्रष्टोक्ति छ ।

 

पाठकसँग गरिएको संवादको भिडियोलाई यहाँ राखीएको छ ।

https://www.facebook.com/TheUjyaalokhabar/videos/307957445066184

Share:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp