Search
Close this search box.

दमक/
भूमिका दाहाल पोखरेल । महिलाको महिमा श्रींखलाको पहिलो पात्र । कुनै बेला आफ्नो छोरोलाई ५ रुपैँयाको एक प्याकेट चिज बल्स समेत किन्न नसक्नु भएकी दाहालले अहिले आफु मात्रै उद्यमी बन्नु भएकी छैन, हजारौ महिलाहरुलाई उहाँले सिप सिण् छ , सिपले उहाँलाई काम गर्ने आँट र हिम्मत दियो । अनी त्यस्तै सिप हरेक महिलामा हुनुपर्छ भन्ने सोच राखेर उहाँले महिलाहरुलाई पनि सिप सिकाउने थालेको बताउनु हुन्छ ।

 

अहिले पनि संयूक्त परिवारमै बस्नु भएकी दाहाल घरको सबै काम सकेर आफ्नो व्यवसायलाई पनि एक उचाईमा पुर्याउनु भएको छ ।

भूमिका सिपमुलक तालिम केन्द्रलाई अहिले राष्ट्रिय स्तरको एउटा प्रशिक्षण केन्द्रको रुपमा विकास गराइसक्नु भएकी दाहालको बिगतमा कस्ता आरोह र अवरोस रहे र वर्तमान स्थितीमा आइपुग्दा उहाँले सामना गरेका चुनौती अनी अहिले प्राप्त भएका सफलताका अनुभव कार्यक्रम महिलाको महिमाको पहिलो श्रींखलामा प्रस्तुत गर्दै छौ ।

सहकर्मी प्रतिमा दाहाल दुलालले उहाँको घरमै गएर भूमिकाको भूत , बर्तमान र भविष्य सम्मको कुरा गर्नु भएको छ ।

Mahilako Mahima||Bhumika Dahal with Pratima dahal||ujaalokhabar| Women Struggle – YouTube

 

Share:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp