Search
Close this search box.
"राजनीतकि समन्वय समतिकिो बैठक जारी"

बालुवाटारमा उच्चस्तरीय राजनीतकि समन्वय समतिकिो बैठक जारी

 

काठमाडौँ — मंगलबार बहिान प्रधानमन्त्री नविास बालुवाटारमा सत्तारूढ दलहरुको उच्चस्तरीय राजनीतकि समन्वय समतिुिको बैठक जारी छ ।
बैठकमा प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा, नेकपा९माओवादी केन्द्र०का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल, जनता समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष बाबुराम भट्टराई, समतिकिा संयोजब रामचन्द्र पौडेल, राष्ट्रयि जनमोर्चाकी उपाध्यक्ष दुर्गा पौडेललगायत उपस्थति छन् ।

बैठकमा कोरोना भाइरस रोकथाम तथा नयिन्त्रण, राष्ट्रयि सभाको नर्विाचन, स्थानीय तहको नर्विाचनको मिति तोक्नेलगायतका वषियमा छलफल भइरहेको माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष दाहालका स्वकीय सचवि रमेश मल्लले जानकारी दएि ।

अध्यक्ष दाहाल र एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपाललाई कोरोना भएपछि समतिकिो बैठक बसेको थएिन । दाहाल संक्रमणमुक्त भएपछि  बैठक बोलाइएको हो । नेपाल संक्रमणमुक्त नभएकाले उपमहासचवि गंगालाल तुलाधर बैठकमा सहभागी छन् ।

Share:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp