Search
Close this search box.
"अर्जुनको उम्मेद्वारी"

नेकपा एमाले १० औ महाधिवेशन : अर्जुन राईको केन्द्रिय सदस्यमा उम्मेद्वारी

 

दमक/
प्रदेश १ सभा सदस्य अर्जुन राईले आसन्न नेकपा एमालेको १० महाधिवेशनमा आफ्नो उम्मेद्वारी घोषणा गर्नु भएको छ । दमकमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गर्दै उहाँले आदिवासी जनजातीको क्षेत्रबाट केन्द्रिय सदस्य पदमा उम्मेद्वारी घोषणा गर्नु भएको हो ।

२०३५ /३६ सालको जनआन्दोलन देखि राजनितीक यात्रा सुरु गर्नु भएका राईले त्यस यता पार्टिको विभिन्न जिम्मेवारी सम्हालदै आउनु भएको छ । २०५१ साल पुष महिना देखी २०५२ साल भदौ सम्म सुकुम्बासी समस्या समाधान आयोगको अध्यक्ष, २०४९ साल देखी २०५४ सम्म तोपगाछि गाविसको अध्यक्ष , २०५४ देखी २०४९ मा जिल्ला विकास समितीको सभापति भएर उहाँले महत्वपूणर् जिम्मेवारी कुसलता पूर्वक सम्हाली सक्नु भएको छ । यस्तै अहिले उहाँ नेकपा एमाले बाट नै निर्वाचित भएर झापा क्षेत्र नं ५(२)को प्रदेश सभा सदस्य हुनु भएको छ ।

माक्सवाद , लेनिनवाद, जनताको वहुदलिय जनवादको मार्गलाई अझ सुद्धिढ बनाउन आफुले केन्द्रिय सदस्यको पदमा उम्मेद्वारी दिएको राईले बताउनु भएको छ । पार्टिलाई लोकतान्त्रीक मार्गमा लैजान र पार्टिले देखेको सुखि नेपाली समृद्ध नेपाल नारालाई साकार बनाउन आफू दृद्धसंकल्पक भएर अघि बढ्ने समेत उहाँले उल्लेख गर्नु भएको छ ।
महाधिवेसन चितवनमा आगामी मंसिर १० देखी १२ गते सम्म हुँदै छ ।

Share:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp