Search
Close this search box.
"अभिकर्तासँग अभिमुखिकरण"

इसेवाले दमकका अभिकर्तासँग सामुहिक परिचय गर्यो

दमक/

ईसेवा फोन पे प्रा.लि को आयोजनामा इसेवा एजेन्ट परिचय तथा ५ महिने अभिकर्ता भेला दमकम सम्पन्न गरिएको छ । इसेवाबाट व्यवसयाीक रुपमै कारोबार गर्दा हुने फाईदाका बारेमा भेलामा जानकारी गराइएको थियो । कम्पनीका मेचि अञ्चल प्रमुख मनोज गौतमले सहजिकरण गर्नु भएको थियो ।

उहाँले अभिकर्ता लक्षीत विभिन्न सुविधा र फाईदाहरु कम्पनीले सार्वजनिक गरेको सो भेलमा जानकारी गराउनु भएको भेलामा सहभागी किरण न्यौपानेले जानकारी दिनुभयो ।
‘५ महिने क्याम्पेन, ईसेवा बाटै गरिन्छ कारोबार जितिन्छ मोबाईल देखि स्कुटर’ अफर को बारेमा जनाकरी गराउदै गौतमले इसेवामार्फत बिल भुक्तानी, मोबाइल रिचार्ज, इन्टरनेट बिल तिर्न, एयरलाइन्स र बस टिकट, चलचित्र टिकट, बैंक स्थानान्तरण, स्क्यान र भुक्तानी लगायतका डिजिटल भुक्तानी सेवा लिन सकिने जानकारी गराउनु भयो। ईसेवा बाटै अन्तरास्ट्रिय हवाई टिकट, ईसेवा मनि ट्रान्सफर लगाएतका थुप्रै सेबाहरु छन ।

जस्ले एजेन्टलाई नगद लाभ सहित तुरुन्तै काम गर्न सकिने, समयको बचत र नगद रहित कारोबार गर्नाले डिजिटल नेपाल बनाउने राष्ट्रको अभियानलई पनि मद्यत पुर्याएको त्यहाँका सहभागीले प्रतिकृया दिएका थिए ।-

Share:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp