Search
Close this search box.

धरान रनमा एपीएफकी पुस्पाले कान्छीमायाको रेकर्ड तोडिन्

धरान ।
दशाैँ धरान रनमा निर्धारित दूरी १० किलोमिटर ३५ मिनेट २६ सेकेन्डमा पार गर्दै स्वर्ण पदक हात पार्न सफल भएकी हुन् । उनलेे यसअघिको धरान रनको रेकर्ड समेत तोड्न सफल भइन । यसअघि धरान रनको रेकर्ड एपीएफकै कान्छीमाया कोजुको नाममा थियोे ।

कान्छीमायाले साताैँ संस्करणमा निर्धारित दुरी ४१ मिनेट १४ सेकेन्डमा पार गरेकी थिइन् । आज पुस्पाले निर्धारित दूरी ३५ मिनेट २६ सेकेन्डमा पूरा गरेर कान्छीमायाको रेकर्ड तोडेर आफ्नो नाम लेखाउन सफल भएको धरान रनका सन्तोष राईले जानकारी दिए ।

धरान रन महिलातर्फ एपीएफकै फुलमती रानाले रजत पदक जितेकी छन् । उनले निर्धारित दूरी ३८ मिनेट ४० सेकेन्डमा पूरा गरिन् । त्यसैगरी बेलायतकी हना हकारसले ४१.१४ सेकेन्डमा निर्धारित दूरी पार गर्दै काश्य पदक हात पारेकी छन् ।

Share:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp