Search
Close this search box.
"नदि नियन्त्रणमा प्रगति "

रतुवा मावाको पाता फर्काउने चुनावी एजेन्डा अब सक्यो : ओली

 

झापा ।
रतुवा र मावा नदिमा म तटबन्ध बनाउछु भनेर भनी रहन पर्छ? पुर्व प्रधानमन्त्री तथा एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले यो प्रश्न गर्दा झापा कमलबाशिले भनी रहन पर्दैन भन्दै जवाफ दिए । दुबै नदिको दुई किनारमै आवश्यकताका आधारमा तटबन्ध निर्माण भइरहेको र अब बनाउछु भनेर भनी रहन नपर्ने अध्यक्ष ओलीले बताउनु भयो ।

रतुवा र मावा नदिमा पुल नभएका कारण आफू कयौंपटक पौडी खेलेर तरेको स्मरण गर्दै उहाले भन्नू भयो ” अहिले त जताततै पुल नै पुल वनेका छन ” कति पुल बनेका छन रतुवा मावमा भनेर उहाके जनतालाईनै प्रश्न गर्दा फरक फरक जवाफ आएपछी गन्नै नभ्याउने गरि बनेछन हैन त भन्दै प्रतिउत्तर दिनु भयो ।

रतुवा नदि नियन्त्रण र पुल निर्माण गर्न एमालेको सरकारले गर्ने बताउदै अब फेरि चुनाव मार्फत एमालेले बिकाशका काम अघी बढाउने उल्लेख गर्नु भयो ।

कमल स्थित खयरबारिमा रतुवा नदिका १९ स्थानमा हुने नदि नियन्त्रणको सिलान्यास कार्यक्रम पछि आयोजित कार्यक्रममा उहाले यस्तो बताउनुभयो ।

Share:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp