Search
Close this search box.

नेपाल र साउदी अरवबीच जनरल को-अप्रेसन सहयोग सम्झौतामा हस्ताक्षर

 

 

 

 

 

 

काठमाडौं– नेपाल र साउदी अरवबीच जनरल को-अप्रेसन एग्रिमेन्ट (सहयोग सम्झौता)मा हस्ताक्षर भएको छ।

मंगलबार बिहान सिंहदरबारस्थित परराष्ट्र मन्त्रालयमा भएको नेपाल र साउदी अरब परराष्ट्रमन्त्री स्तरीय बैठकमा उक्त सम्झौतापत्रमा हस्ताक्षर भएको हो।

सम्झौतापत्रमा नेपालको तर्फबाट परराष्ट्रमन्त्री डा. नारायण खड्का र साउदी अरबका तर्फबाट राजकुमारसमेत रहेका साउदी विदेशीमन्त्री फैजल बिन फरहान अल साउदले हस्ताक्षर गरेका हुन्। साउदीराजकुमार फैजल दुई दिने नेपाल भ्रमणका लागि सोमबारदेखि काठमाडौंमा छन्।

उनले आज राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी र प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवासँग शिष्टाचार भेट गर्ने कार्यक्रम रहेको छ। उनी आजै अपराह्न आफ्नो दुई दिने नेपाल भ्रमण सम्पन्न गरी स्वदेश फिर्ता हुने तालिका रहेको परराष्ट्र मन्त्रालयले जनाएको छ।

Share:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp