Search
Close this search box.
"थप अनुसन्धान जारी"

७ लाखका गहनासहित एक व्यक्ति पक्राउ

 

 

काठमाडौं काठमाडौंको कोटेश्वरबाट साढे ७ लाखका गहनासहित एक व्यक्तिलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ। ७ लाख ५९ हजार बराबरको सुनको गहना र नगदसहित महानगरीय प्रहरी प्रभाग कोटेश्वरको टोलीले सिन्धुलीका २४ वर्षीय राजेश पाख्रिनलाई पक्राउ गरेको हो।

काठमाडौँ महानगरपालिका–३२ नरेफाँट बस्दै आएकी तिलमाया मगरको कोठाबाट उनले गहना र नगद चोरी गरेका हुन्। महानगरीय प्रहरी परिसरका प्रवक्ता, प्रहरी उपरीक्षक दिनेशराज मैनालीका अनुसार पाख्रिनको साथबाट प्रहरीले दुई तोलाको सुनको हार, एक तोलाको सुनको बाला, एक तोला सुनको झुम्का तथा रु २८ हजार नगद बरामद गरेको छ।

प्रहरीले मुलुकी अपराध संहिता ऐन, २०७४ को परिच्छेद–२० अन्तर्गत दफा २४१ को ‘चोरी गर्न नहुने कसूर’ मुद्दामा काठमाडौँ जिल्ला अदालतबाट चार दिनको म्याद थप गरी पाख्रिनमाथि थप अनुसन्धान गरिरहेको छ।

Share:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp