Search
Close this search box.
"आइटिएफ तेक्वाण्डोको समापन"

११ तौल समुहको खेल प्रदर्शनसँगै सकियो जिल्ला स्तरिय आइटिएफ तेक्वाण्डो प्रतियोगिता

 

दमक/
झापाको दमकमा आज प्रथम जिल्ला स्तरिय आइटिएफ तेक्वाण्डो प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ ।
दमक नगर खेलकुद विकास समिती अन्तर्गतको दमक नगर आइटिएफ तेक्वाण्डो उप-समितीले आयोजना गरेको प्रतियोगितामा जिल्लाभरका १ सय ५१ जनाले खेल प्रदर्शन गरेका थिए ।

२० केजी देखी ७५ केजी तौल सम्ममा ११ वटा तौल समुह बनाएर प्रतियोगीता गराइएको थियो । जसमा २० देखी २० केजी तौल समुहमा महिलमा सेरम सुनुवार दमक पूरुष तर्फ कृतेश राई दमक, २५ देखी ३० केजी तौल समुहमा महिला र मूरुष तर्फ क्रमश दिलाशा राई र अनिस तामाङ रहेका छन् । दुवै जन दमकका नै हुन ।

यस्तै ३० देखी ३५ वर्ष उमेर समुहमा दमकका स्मृती राई र कपिल धिमाल प्रथम भए । यस्तै ३५ देखी ४० केजी तैल भएको समुहबाट दमककै प्रतिमा धिमाल र रज्जित मगर ,४० देखी ४५, ४५ देखी ५०, ५० देखी ५५ , ५० देखी ६० , ६० देखी ६५ , ६५ देखी ७० र ७० देखी ७५ वर्ष सम्मको तौल समुहम क्रमश महिला र पूरुषमा अस्मिता राई र जिवन सुवेदी, निकिता सुवेदि र जोन मगर, प्रतिस्था राई र लोकेश लिम्बु, निशा ताजपुरिया र दिपर्सन राई, इशा लिम्बु र भुपेन्द्र चौहान, रिया लिम्बु र बिशाल लिम्बु अनी प्रकृति लिम्बु र सन्देश दर्जी प्रथम भएका छन् ।

बिजेताहरुलई नगद पुरस्कार सहित, ट्रफि र प्रमाणपत्र वितरण गरिएको थियो । बिजेत मध्ये प्रथम , द्धितिय र तृतियलाई क्रमश १५, १० र ५ हजार नगद पुरस्कार वितरण गरिएको थियो ।

Share:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp