Search
Close this search box.
"छात्रावृत्ति कोष स्थापना"

दमक क्याम्पसमा पुण्यमाया स्मृति छात्रवृत्ति अक्षय कोष स्थापना, वर्षमा ४ जना विद्यार्थीले ३१ हजार बराबरको शैक्षीक राहत पाउने

दमक/
झापाको दमकमा रहेको दमक बहुमुखी क्यम्पसमा अर्को एउटा छात्रावृत्ति कोष थपीएको छ । पुण्यमाया स्मृती छात्रावृत्ती अक्षय कोषको आईतबार एक औपचरिक कार्यक्रम गरेर घोषणा गरिएको छ । दमक ५ निवासी गुरु प्रसाद रेग्मि र शुसिला रेग्मीले स्थापना गरेको अक्षय कोषको बारेमा आईतबार दमक क्याम्पसमा कार्यक्रम गरि जानकरी गराइएको हो ।

४ लाख रुपैँया बराबरको यो अक्षय कोष गुरु प्रसाद रेग्मीकी आमा स्व पुण्यमाता रेग्मी, योगमाया रेग्मी , शुष्मा रेग्मी र भगिरता भट्टराईको स्मृतिमा तय गरिएको हो ।

यो कोषबाट कक्षा ११ मा उत्कृष्ट अंक ल्याउने २ जनालाई १४ हजार, गरिव तथा जेहेन्दार १ जना छात्रालाई १० हजार र १ जना क्याम्पसकै उत्कृष्ट अंक ल्याउने विद्यार्थीलाई ७ हजार नगद छात्रावृत्ति उपलब्ध गराइने आईतबार आयोजीत कार्यक्रममा अक्षय कोष स्थापना गर्ने गुरु रेग्मीका छोरी ज्वाई तोयानाथ आचार्यले जानकारी दिनुभयो ।

यो छात्रावृत्तीले गरिव तथा जेहेन्दार विद्यार्थीका साथै अध्ययनमा रुची राख्ने विद्यार्थीको उच्च शिक्षा पढाईमा मद्यत पुग्ने विस्वास गरिएको दमक बहुमुखी क्याम्पसका प्रमुख नेत्र प्रसाद बुढाथोकीले जानकारी दिनुभयो ।

कोषको संरक्षकहरुमा श्रीमती गोमा रेग्मी निरौला, छोरा बुहारीहरु क्रमश निरज कुमार/शर्मिला रेग्मी, पंकज/सविना रेग्मी तथा छोरी ज्वाईहरु उषा रेग्मी(आचार्य/तोयानाथ आचार्य रहनु भएको छ ।

घोषित रकम मेचि सहकारी सस्था लिमिटेड दमकको खातामा कोषको नाममा रकम जम्मा गरिसकिएको पनि जानकारी गराइएको छ ।

Share:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp